Adapter montażowy 2M 45x45 na szynę DIN TH35 biały Mediabox

Dostępność: kilkaset
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 15,00 zł 15.00
Cena netto: 12,20 zł
Cena w innych sklepach: 22,00 zł
ilość SZT
Producent: NEKU
Kod produktu: 25.4072
Kod EAN: 5902166335871

Opis

Adapter do montażu na szynę DIN TH35, pusty, do wyposażenia elementami systemu MediaBox. Umożliwia zbudowanie punktu dystrybucji / gniazda z takimi modułami jak 230V, RJ45, HDMI, VGA, BNC, USB, RCA, SC APC i inne. Znakomicie sprawdzi się w rozwiązaniach gdzie potrzeba montażu wielu gniazd na niewielkiej przestrzeni.

Moduły Mediabox przeznaczone są do montażu w ramkach wyposażonych w supporty a także puszkach podłogowych, kolumnach wysuwanych z blatu, listwach i korytach naściennych przystosowanych do montażu osprzętu modułowego 45x45mm.
Uniwersalny rozmiar modułów systemu Mediabox (22,5x45mm oraz 45x45mm) pozwala na wymienne stosowanie z modułami systemu Mosaic LEGRAND oraz innymi systemami opartymi na modułach 45x45mm.

System Mediabox to uniwersalny system montażu osprzętu pozwalający na niemal dowolną konfigurację modułów, gniazd, łączników itp. w gotowy zestaw. Jednakowy wymiar stosowany przez wszystkich producentów i szeroki wybór elementów pozwala na złożenie gotowego zestawu według preferencji użytkownika, co daje duże możliwości dostosowywania sprzętu do obecnych wymagań. Budowa modułowa systemu Mediabox znacząco ułatwia przygotowanie estetycznej i funkcjonalnej instalacji audio-video-data dla Twojego domu, biura czy też sali konferencyjnej.

Moduły systemu Mediabox idealnie nadają się do stworzenia spersonalizowanego zestawu gniazd w pobliżu sprzętu audio, kina domowego lub stanowiska pracy.

Specyfikacja:

- miejsce na 2 moduły 22,5x45mm (1M) lub 1 moduł 45x45mm (2M)
- uchwyt do montażu poprzez zatrzask na szynie DIN TH35
- etykieta do opisania zamontowanych gniazd/osprzętu
- systemy: Media Box

System Mediabox - uniwersalny system montażu osprzętu pozwalający na niemal dowolną konfigurację modułów, gniazd, łączników itp. w gotowy zestaw.
Jednakowy wymiar stosowany przez wszystkich producentów i szeroki wybór elementów pozwala na złożenie gotowego zestawu według preferencji użytkownika, co daje duże możliwości dostosowywania sprzętu do obecnych wymagań.
Idealnie sprawdza się do stworzenia spersonalizowanego zestawu gniazd w pobliżu sprzętu audio, kina domowego lub stanowiska pracy.

Gdzie można stosować system Mediabox?

1. Podtynkowo (puszka podtynkowa + ramka z supportem + gniazdo [elektryczne, logiczne (adapter + keystone) lub audio-video-data (np. hdmi, svga, usb, rca)]
2. Natynkowo (puszka natynkowa + ramka z supportem + gniazdo [elektryczne, logiczne (adapter + keystone) lub audio-video-data (np. hdmi, svga, usb, rca)]
3. W listwach i korytach naściennych przystosowanych do montażu osprzętu Mediabox
4. W puszkach podłogowych (floorbox), puszkach blatowych (tablebox), kolumnach wysuwanych z blatu (pop-up box)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl