Adapter keystone pojedynczy z przesłoną 1M 22,5x45 biały Mediabox

Dostępność: kilka tysięcy
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 1,25 zł 1.25
Cena netto: 1,02 zł
Cena w innych sklepach: 1,33 zł
ilość SZT
Producent: NEKU
Kod produktu: 25.4000
Kod EAN: 5902166330241

Opis

Moduły Mediabox przeznaczone są do montażu w ramkach wyposażonych w supporty a także puszkach podłogowych, kolumnach wysuwanych z blatu, listwach i korytach naściennych przystosowanych do montażu osprzętu modułowego 45x45mm.
Uniwersalny rozmiar modułów systemu Mediabox (22,5x45mm oraz 45x45mm) pozwala na wymienne stosowanie z modułami systemu Mosaic LEGRAND oraz innymi systemami opartymi na modułach 45x45mm.

System Mediabox to uniwersalny system montażu osprzętu pozwalający na niemal dowolną konfigurację modułów, gniazd, łączników itp. w gotowy zestaw. Jednakowy wymiar stosowany przez wszystkich producentów i szeroki wybór elementów pozwala na złożenie gotowego zestawu według preferencji użytkownika, co daje duże możliwości dostosowywania sprzętu do obecnych wymagań. Budowa modułowa systemu Mediabox znacząco ułatwia przygotowanie estetycznej i funkcjonalnej instalacji audio-video-data dla Twojego domu, biura czy też sali konferencyjnej.

Moduły systemu Mediabox idealnie nadają się do stworzenia spersonalizowanego zestawu gniazd w pobliżu sprzętu audio, kina domowego lub stanowiska pracy.saic.

Specyfikacja:

- Złącze: brak
- Wymiar panelu: 22,5 x 45mm (1M)
- Zintegrowana przesłona ochronna
- Otwór montażowy przystosowany do elementów typu keystone
- Miejsce na jeden moduł typu keystone RJ45, RJ12, RJ11
(z uwagi na budowę adaptera nie ma możliwości lub nie jest zalecane używanie go do keystonów innych niż RJ jak HDMI, USB itp.; do nich polecamy adaptery pojedyncze i podwójne (proste i kątowe bez przesłony)
- Mocowanie: w ramce montażowej Mediabox
- Kolor: biały
- Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
- Budowa modułowa systemu Mediabox, pozwala na różną konfigurację gniazd.

System Mediabox - uniwersalny system montażu osprzętu pozwalający na niemal dowolną konfigurację modułów, gniazd, łączników itp. w gotowy zestaw.
Jednakowy wymiar stosowany przez wszystkich producentów i szeroki wybór elementów pozwala na złożenie gotowego zestawu według preferencji użytkownika, co daje duże możliwości dostosowywania sprzętu do obecnych wymagań.
Idealnie sprawdza się do stworzenia spersonalizowanego zestawu gniazd w pobliżu sprzętu audio, kina domowego lub stanowiska pracy.

Gdzie można stosować system Mediabox?

1. Podtynkowo (puszka podtynkowa + ramka z supportem + gniazdo [elektryczne, logiczne (adapter + keystone) lub audio-video-data (np. hdmi, svga, usb, rca)]
2. Natynkowo (puszka natynkowa + ramka z supportem + gniazdo [elektryczne, logiczne (adapter + keystone) lub audio-video-data (np. hdmi, svga, usb, rca)]
3. W listwach i korytach naściennych przystosowanych do montażu osprzętu Mediabox
4. W puszkach podłogowych (floorbox), puszkach blatowych (tablebox), kolumnach wysuwanych z blatu (pop-up box)

Dane techniczne

Kolor biały
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl