Gniazdo satelitarne F SAT moduł typu keystone biały Mediabox

Dostępność: kilka tysięcy
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 2,80 zł 2.80
Cena netto: 2,28 zł
Cena w innych sklepach: 3,55 zł
ilość SZT
Producent: NEKU
Kod produktu: 25.6000
Kod EAN: 5902166330258

Opis

Moduły Mediabox przeznaczone są do montażu w ramkach wyposażonych w supporty a także puszkach podłogowych, kolumnach wysuwanych z blatu, listwach i korytach naściennych przystosowanych do montażu osprzętu modułowego 45x45mm.
Uniwersalny rozmiar modułów systemu Mediabox (22,5x45mm oraz 45x45mm) pozwala na wymienne stosowanie z modułami systemu Mosaic LEGRAND oraz innymi systemami opartymi na modułach 45x45mm.

System Mediabox to uniwersalny system montażu osprzętu pozwalający na niemal dowolną konfigurację modułów, gniazd, łączników itp. w gotowy zestaw. Jednakowy wymiar stosowany przez wszystkich producentów i szeroki wybór elementów pozwala na złożenie gotowego zestawu według preferencji użytkownika, co daje duże możliwości dostosowywania sprzętu do obecnych wymagań. Budowa modułowa systemu Mediabox znacząco ułatwia przygotowanie estetycznej i funkcjonalnej instalacji audio-video-data dla Twojego domu, biura czy też sali konferencyjnej.

Moduły systemu Mediabox idealnie nadają się do stworzenia spersonalizowanego zestawu gniazd w pobliżu sprzętu audio, kina domowego lub stanowiska pracy.


Specyfikacja:

- Złącze: podwójne gniazdo F 75 Ohm, tzw. beczka

- Mocowanie: na zatrzask, w adapterach bez przesłony lub tzw. pustym patchpanelu
- Podłączenie: podłączenie przewodów od wewnątrz poprzez wtyk F
- Kolor: biały
- Wysoka jakość złącza sygnałowego
- Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
- Budowa modułowa systemu Mediabox, pozwala na różną konfigurację gniazd.

Z uwagi na budowę modułów nie ma możliwości lub nie jest zalecane montowanie ich w adapterach z przesłoną. Do tych modułów polecamy adaptery pojedyncze i podwójne

System Mediabox - uniwersalny system montażu osprzętu pozwalający na niemal dowolną konfigurację modułów, gniazd, łączników itp. w gotowy zestaw.
Jednakowy wymiar stosowany przez wszystkich producentów i szeroki wybór elementów pozwala na złożenie gotowego zestawu według preferencji użytkownika, co daje duże możliwości dostosowywania sprzętu do obecnych wymagań.
Idealnie sprawdza się do stworzenia spersonalizowanego zestawu gniazd w pobliżu sprzętu audio, kina domowego lub stanowiska pracy.

Gdzie można stosować system Mediabox?

1. Podtynkowo (puszka podtynkowa + ramka z supportem + gniazdo [elektryczne, logiczne (adapter + keystone) lub audio-video-data (np. hdmi, svga, usb, rca)]
2. Natynkowo (puszka natynkowa + ramka z supportem + gniazdo [elektryczne, logiczne (adapter + keystone) lub audio-video-data (np. hdmi, svga, usb, rca)]
3. W listwach i korytach naściennych przystosowanych do montażu osprzętu Mediabox
4. W puszkach podłogowych (floorbox), puszkach blatowych (tablebox), kolumnach wysuwanych z blatu (pop-up box)

Dane techniczne

Złącze F
Kolor biały
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl